Listopad 2017

Noví krysáci

21. listopadu 2017 v 20:37 | Ji |  Animals
Ahoj.
V první řadě se omlouvám za delší neaktivitu, ale začala mi škola a k tomu jsem si přibrala tvorbu dvou dalších vebů. Taky měl Taemin comeback, V Live, the Unit... Jen abych se měla na co vymluvit ;) Každopádně pracuji na povídce a snad ji budu moct brzo začít vydávat.

To co vám chci dnes dát vědět je, že jsem si před nedávnem pořídila tři nové potkaní kamarády. Jo, chytla mně blbá a najednou jsem nemohla být bez těch smradlavých bestií. Naplánovala jsem si růžovou budoucnost a dovezla prvního drobka.

Samuela, který je především typický tím, že si myslí, že je rostlinka. Papá hlínu a spinká v květináči.
Přišel ke mně ve stavu, kdy jsem si myslela, že se ani nedožije plánovaného kamaráda-zápal plic jak blázen. Během té chvíle se dal ale úžasně dohromady. Hezky prospívá, má naprosto nádhernou srst a dělá nám tady radost svou šmejdivou povahou. Ze začátku se mi zdál jako andílek. Ale brzy jsem pochopila, že i tenhle roztomilý potkan dokáže zlobit. Kromě jiného je to taky malý zlodějíček. Všechno jídlo si ukrade a schová do nějakého koutu. Takhle mi strčil nepozorovaně hlavu do hrnku s horkou polívkou. To se nestačil divit, jak si opařil jazyk.


Chvíli po Samovi jsem jela pro Raegara, přezdívaného "Levi" - jak jinak, než Rivaille Ackerman.
To je taky čtyřnohá přetvářka. V prvních dnech jsem myslela, že mně snad nesnáší. A teď tančí v kleci u dvířek, kdykoliv jdu kolem. Je to taky velký školák a studuje korejštinu. Ve škole se stal rychle celebritou a jeho modelingové schopnosti tomu naznačují. Levi je takový hebký potkaní polštářek a rád se mazlí. Za co jsem ráda je to, že ho nezajímají rukávy (díkybohu mně neulechtají potkani k smrti), ale spí jen v kapuci.

A konečně přišla řada i na potřeštěnou slečnu Coffee

Vyfotit ji bylo zdlouhavé, strastiplné dílo. Je to totiš tryskomyš a opravdu nikdy ji nevidím v klidu. Je adoptovaná a má zlomené srdíčko. Tak spolu očekáváme další kámošku, která nám přibyde ve čtvrtek :)

Jak se vám líbí potkani? Měli jste někdy doma tyhle roztomilé tvory?
JiYeon♥