Boruto coming!?

5. dubna 2017 v 15:55 | Ji |  Anime
23.3.2017 se stala událost, která v historii navždy zůstane velkým bodem.
Ať si říká kdo chce co chce a ať to dopadlo jak chtělo.
Naruto byl přítelem mnoha z nás, dnes již dospělých lidí. Kdysi dávno by si málokdo myslel, že bude toho ušmudlaného troubu opravdu obdivovat. Ukázal světu, že mít velké sny není bláznovství a tak my-děti zasažené jeho příběhem díky němu sníme svůj svět.
Děkuji za neuvěřitelně krásné roky mého života strávené s ohnivou vůlí v srdci.

A co Boruto? Já osobně se těším. Budu poctivý divák, který nevynechá jediný díl, protože teď vím že Naruto mi dal mnohé už jako puberťák a neurvalý fracek. Uvidíme, jak si povede v roli manžela, otce a hlavně našeho sedmého Hokage. Vždyť bábi Tsunade, Sarutobi, Minato taky nebyli hlavními postavami příběhu a tvořili naši velkou konožskou rodinu. Nedokážu se navždy rozloučit se všemi a taky proto u Boruta zůstanu. Samotný Boruto vypadá na první pohled šíleně nesympaticky-takový rozmazlený smrad, totálné overpowered, chvíle tréninku a hází rasengany (Nemoh si vymyslet něco lepšího?). Je jen otázkou co z něj vyroste. Naruto nikdy nebyl o hlavní postavě. Příběh přece tvoří všicni společně a to že je Boruto nepodařená verze svého otce-tak ruku na srdce: kolik z vás má stejné móresy jako vaši rodiče? A jste jimi? Ne.
Jedna postava, která není podle představ všech kolem přece nepokazí celý příběh.

První díl Boruta mám úspěšně za sebou. Nemůžu než se spokojeně usmívat. Nechci říkat, ať si to pustíte, ani vám to doporučovat. Každý z toho může mít jiný pocit. Já jsem naprosto nadšená, veselá, plná energie a očekávání. Nenechte si zkazit zážitek předsudky a zkuste se mrknout. Já koukala na gogoanime.io s anglickýma titulkama.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama